Марина
візит 09 червня 2026 10:28 | Київ

І'мя Марина
Стать Жіноча
Вік 46
Дата народження 13 липня 1979 ♋
Вага 57 кг
Зріст 160 см
Освіта Вища (магістр)
Місце роботи музикант
Сімейний стан Незаміжня
Проживання Живу окремо
Діти Немає
Місце проживання:
Країна
Україна
Нас. пункт м. Київ
Про себе:
Вітаю усіх)
Розшукую чоловіка зі схожим світоглядом... Сфера інтересів-Музика, психологія.
Я, взагалі, розумію, що на таких сайтах, в основному, знайомляться для пошуку швидкого доступного, і бажано, безкоштовного інтиму, але я допускаю, що тут є бодай 1 % таких, які шукають Відносини.
Велике прохання не писати мені, якщо Ви одружені (або якщо Ви у відносинах, але, вже підшукуєте новий варіант). Відносини зі зрадником не розглядаю, від слова "взагалі".
Бажані люди, які живуть в Києві. А також, +- ровесники.
........
Я розумію, часом, важко почати розмову з людиною, яку не знаєш. То, напишіть , будь-ласка, хоть щось у 3х словах про себе. Три слова, які Вас характеризують як особистість. Це ж не важко, правда?)
Це буде змістовніше шаблонного "Привіт".
Без фото не буду відповідати. Не цікаво спілкуватись з анонімом без фото. Не ображайтесь. І це неповага до співрозмовника, якого ти бачиш, а він тебе ні.
Якщо не відповіла - то не беріть на свій рахунок, по якісь причині , можливо, зміст Вашої анкети не співзвучний мені... І до того ж, ми зовсім незнайомі, ніхто нікому нічого тут, на цьому сайті не зобовязаний.
Чим більше людина написує без відповіді, тим менше хочеться їй відповісти.
Особи, яким "скучно" і одиноко, або хочеться "просто поговорити", я Вам теж нічим допомогти не зможу.
Всім удачі, щастя, а також терпіння і віри!
І знайти такі відносини, таку людину, щоб один одного цінувати, поважати, хотіти спілкуватись, бути поряд (якщо Ви саме це шукаєте, звичайно).
Дякую за увагу до моєї анкети.
Розшукую чоловіка зі схожим світоглядом... Сфера інтересів-Музика, психологія.
Я, взагалі, розумію, що на таких сайтах, в основному, знайомляться для пошуку швидкого доступного, і бажано, безкоштовного інтиму, але я допускаю, що тут є бодай 1 % таких, які шукають Відносини.
Велике прохання не писати мені, якщо Ви одружені (або якщо Ви у відносинах, але, вже підшукуєте новий варіант). Відносини зі зрадником не розглядаю, від слова "взагалі".
Бажані люди, які живуть в Києві. А також, +- ровесники.
........
Я розумію, часом, важко почати розмову з людиною, яку не знаєш. То, напишіть , будь-ласка, хоть щось у 3х словах про себе. Три слова, які Вас характеризують як особистість. Це ж не важко, правда?)
Це буде змістовніше шаблонного "Привіт".
Без фото не буду відповідати. Не цікаво спілкуватись з анонімом без фото. Не ображайтесь. І це неповага до співрозмовника, якого ти бачиш, а він тебе ні.
Якщо не відповіла - то не беріть на свій рахунок, по якісь причині , можливо, зміст Вашої анкети не співзвучний мені... І до того ж, ми зовсім незнайомі, ніхто нікому нічого тут, на цьому сайті не зобовязаний.
Чим більше людина написує без відповіді, тим менше хочеться їй відповісти.
Особи, яким "скучно" і одиноко, або хочеться "просто поговорити", я Вам теж нічим допомогти не зможу.
Всім удачі, щастя, а також терпіння і віри!
І знайти такі відносини, таку людину, щоб один одного цінувати, поважати, хотіти спілкуватись, бути поряд (якщо Ви саме це шукаєте, звичайно).
Дякую за увагу до моєї анкети.
Познайомлюсь:
Познайомлюсь з чоловіком
Анкети жінок найближчих населених пунктів

Наталія
Наталя
Natali
Екатерина
Анжела
Тетяна
Линда
Ксюша
Оля
Твоя
Ольга Ольга
Алёна
Igra
Оксана
Мила