"Принади корпоративу"
25 травня 2026 23:03 | Київ
"Принади корпоративу"
0
Петро
Доброго дня. Останнім часом прийшов до думки що корпоративи на роботі, які організовує начальник. Скоріше за все потрібні для того щоб створити ситуацію коли ти щасливий . Іде якась імітація щасливого радісного життя де окремі люди посміхаються фрази на кшталт " сьогодні не працюй, відпочинь", "подуй в порожню пляшку і загадай бажання" "все буде добре" . Хто довгий час працює в тій чи іншій організації знає що від кого чекати на роботі. Радості від корпоративів немає оскільки є речі які не взяв від життя а в когось можливо і життя не влаштоване. Які у Вас будуть роздуми на рахунок корпоративів або якісь можливі пригоди які заставили вас задуматись над сутність корпоративів.
25.05.2026 23:03
Останні теми форуму міста Київ
Останні теми форуму найближчих населених пунктів
Orange Bay в Хургаді — чи варто їхати та які ваші враження?
Допоможіть порадою
Допоможіть набрати необхідну кількість підписів