Сайт міста Монастирище

карта Монастирище
Область: Черкаська область
Район: Уманський район
Місто: Монастирище
Населення: 9366 осіб
Щільність населення: 1561 осіб/кв. км.
Поштовий індекс: 19109
Телефонний код: +380 4746
Координати: 48°59'22″ пн. ш. 29°48'47″ сх. д.
Висота над рівнем моря: 223 м.
Площа: 6 кв. км.
Річка, озеро (море): р. Конела
Рік заснування: 1050 р.
День міста: 30 червня (2024 р.)
Колишня назва: Монастирищі

Міська рада

Адреса: вул. Леніна,117
Телефон: 2-10-51
Факс: 2-10-51
Історія активності
Олександр Валентинович
Реєстрація
Опубліковано 20 годин тому
Таня МаксимівнаТаня Максимівна
Опубліковано 5 днів тому
подобається
Голуб
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Полина
Реєстрація
Опубліковано 1 тиждень тому
Europe
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Софія
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Ольга
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Олег
Реєстрація
Опубліковано 1 місяць тому
Діана ЮріївнаДіана Юріївна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
Діана ЮріївнаДіана Юріївна
Опубліковано 2 місяці тому
 
Таня МаксимівнаТаня Максимівна
Опубліковано 2 місяці тому
 
Діана ЮріївнаДіана Юріївна
Опубліковано 2 місяці тому
 
Діана ЮріївнаДіана Юріївна
Опубліковано 2 місяці тому
подобається
Сирожа
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Стас
Реєстрація
Опубліковано 2 місяці тому
Володимир
Реєстрація
Опубліковано 3 місяці тому
Інна
Реєстрація
Опубліковано 3 місяці тому
Андрій
Реєстрація
Опубліковано 3 місяці тому
ЛарисаЛариса
Опубліковано 4 місяці тому
подобається
Анатолій
Реєстрація
Опубліковано 4 місяці тому
ЛарисаЛариса
Опубліковано 4 місяці тому
подобається
Julivinogradovaa
Реєстрація
Опубліковано 5 місяців тому
Інна
Реєстрація
Опубліковано 5 місяців тому
Орендую Зніму кімнату
Опубліковано 5 місяців тому: Саша
bnBndml2Z2wucHZnbD02MjhfIyRfU0VHSCskJCRmYTVmZTMzMzI5NmQwZjliNTQ3ZGY5ZDk3N2EwNmVjZg==
Сьогодні 24.02.2017 року хотіла передати показник газу. У мене його не прийняли. Нагло мені сказали, щоб давала на 50 кубів більше. А навіщо це мені у мене показники в порядку. Вона захтіла, щоб я вийшла за межі субсидії. і заплатила побільше. Куди дивиться їхнє начальство????????? І коли закінчиться цей дурдом. Це я написала культурно. Але трошки пізніше позвоню на Черкаси.
відповісти (0)

Державною податковою службою України запроваджується новий сервіс для платників податків – подання звітності про використання РРО в електронному вигляді (через Інтернет).


У зв’язку із введенням в дію з 01.01.2013 норм абзаців другого та третього п. 7 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року №265/95-ВР "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" з 1 січня 2013 року впроваджується електронна контрольна стрічка реєстраторів розрахункових операцій. На цій стрічці в пам’яті касового апарату або модему, який до нього приєднаний, формуватимуться копії розрахункових документів і фіскальних звітів. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС. Виконання вимог щодо подання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку звітної інформації можливе як шляхом придбання нової касової техніки, а саме РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, так і шляхом доопрацювання існуючої касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів для передачі даних. Користувачам касової техніки при її придбанні або заміні необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників РРО щодо проведення ними відповідного доопрацювання даної моделі. За оцінками фахівців податкової служби, такий формат моніторингу призведе до значного скорочення податкових перевірок – розбіжності між поданою звітністю та первинною документацією виявлятимуться дистанційно та заздалегідь. Самі ж первинні документи відтепер зберігатимуться в електронному вигляді, а не на паперовій стрічці, що знімає з платників клопоти зі зберігання цих відомостей. Крім того, буде надано півроку на адаптацію до нових вимог законодавства – протягом першого півріччя 2013 року не будуть застосовуватись штрафні санкції до користувачів касових апаратів за неподання такої звітності в електронній формі.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

Шановні платники м. Монастирище та Монастирищенського району!

Нагадуємо, що дія Класифікатора економічних видів діяльності 2005 (КВЕД 2005) закінчується 31 грудня 2012 року. Всі фізичні особи-підприємці та юридичні особи повинні здійснити зміну кодів виду економічної діяльності КВЕД-2005 на КВЕД-2010. Код виду економічної діяльності використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, а також у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення) закликає платників податків які на протязі 2012 року не змінили свої КВЕДи на нові, терміново звернутись до державного реєстратора та провести зміни. Це дасть можливість уникнути проблем із оформленням різноманітних дозвільних документів та поданні звітності в 2013 році. Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 2-50-62, 2-14-76

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

До місцевого бюджету Монастирищини надійшло 32326,3 тис. грн. податків

За 11 місяців 2012 року до місцевого бюджету надійшло 32326,3 тис. грн. податків від юридичних та фізичних осіб. Найвагомішим податком у загальній сумі податкових надходжень є податок на доходи фізичних осіб. За вказаний період надійшло цього податку 23619,5тис., що на 4525,3 тис. грн. більше, ніж за аналогічний період 2011 року. Податкова служба району постійно проводить роботу у напрямку ліквідації заборгованості при виплаті заробітної плати та підвищення її рівня, а також недопущення її виплати у розмірах, менших за законодавчо встановлений рівень. З цією метою керівників підприємств запрошують на засідання постійно діючої комісії у районі, до складу яких входять керівники РДА, податкової інспекції, управління праці і соціального захисту населення, пенсійного фонду, інших гілок місцевої влади. За 2012 рік на засіданнях таких комісій заслухано представників 122 підприємств. Роботодавці, підприємці та наймані працівники мають усвідомити, що виплата зарплати «в конвертах» та у розмірах, нижчих за мінімальні гарантії, встановлені державою, позбавляє наших громадян належного захисту на випадок непрацездатності та прирікає на мізерну пенсію. До місцевих бюджетів не надходять необхідні кошти, що безпосередньо відбивається на рівні життя і на розв’язанні безлічі соціальних проблем.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

відповісти (0)

Борги потрібно віддавати

Майже кожному зрозуміло, що бюджет держави формується переважно за рахунок надходжень від сплати податків та інших обов’язкових платежів. Усе, що надходить до бюджету, обов’язково повертається до платників у вигляді фінансування державного будівництва шкільних закладів, лікарень, у формі субсидій та дотацій малозабезпеченим громадянам, своєчасної виплати заробітної плати вчителям, працівникам медичних установ, закладів культури. Отже, соціально-економічний розвиток нашої країни передусім залежить від добропорядних платників податків, підприємців, від кожного громадянина. На жаль, сьогодні окремі суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність на території Монастирищенського району не до кінця усвідомлюють свого обов’язку по своєчасному наповненню бюджету. Так, на 1 грудня цього року податковий борг до Зведеного бюджету склав 4867,5 тис. грн., в тому числі до Державного бюджету – 3869,0 тис. грн., що зменшився порівняно з початком року на 21,7тис. грн. до зведеного бюджету та на 20,5 тис. грн. – до державного. Працівниками Монастирищенського відділення Христинівської МДПІ спрямовано в рахунок погашення податкового боргу до зведеного бюджету 862,6 тис. грн. та в т. ч. до державного – 678,9 тис. грн. Цьогоріч податківцями упереджено ріст та накопичення податкового боргу шляхом розстрочення грошових зобов’язань та податкового боргу по 24 платниках на загальну суму 2195,6 тис. гривень. Відповідно до вимог Податкового кодексу, направлено 116 податкових вимог підприємствам – боржникам, 2 позови до суду. Разом з тим, хочеться сподіватись, що керівники усіх підприємств – боржників зрозуміють, що бажання громадян жити в економічно стабільній державі нездійсненне без порядності у сплаті податків, а борги перед державою – потрібно віддавати.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

На Монастирищині сплата податку на додану вартість збільшилася на 27,2 відсотків

За словами заступника начальника інспекції-начальника Монастирищенського відділення Христинівської МДПІ Галини Яківни Бенедь, за січень-листопад поточного року до державного бюджету юридичні та фізичні особи регіону перерахували 4417,4 тис. грн. податку на додану вартість, що на 943,6 тис. грн. більше аналогічного періоду минулого року. Вона зазначила, що кількість платників ПДВ у порівнянні з 2011 роком збільшилася на 6 %. Позитивну кількісну динаміку Галина Яківна пояснює спрощенням реєстраційних процедур. «Сьогодні платником ПДВ може зареєструватися кожен бажаючий. З іншого боку, стабільні надходження податку до бюджету – закономірний підсумок налагодженої співпраці податкової з платниками. Цьому сприяють й нові електронні сервіси, які, в першу чергу, спрямовані на полегшення роботи бізнесу», - сказала податківець.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

відповісти (0)

РРО передаватимуть дані в електронній формі.

Встановлено технічні вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі в реєстраторах розрахункових операцій (далі - РРО) для різних сфер застосування та вимоги до модемів. РРО передаватимуть дані в електронній формі дротовими або бездротовими каналами зв'язку згідно з технологією, розробленою Національним банком України. Вимоги щодо створення контрольної стрічки в електронній формі у реєстраторах розрахункових операцій та модемів для передачі даних та Порядок передачі електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків РРО дротовими або бездротовими каналами зв'язку до органів державної податкової служби затверджено наказом Міністерства фінансів України від 08.10.2012р. №1057, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.10.2012р. за №1743/22055. Наказ набрав чинності з 5 листопада 2012 року. Нагадаємо, що суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, зобов’язані проводити розрахункові операції через зареєстровані, опломбовані у встановленому порядку та переведені у фіскальний режим роботи РРО. З 1 січня 2013 року подання суб’єктами господарювання до органів ДПС по дротових або бездротових каналах зв’язку електронних копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО, відповідно до вимог Закону України від 02.10.10 №265 (у редакції Закону України від 24.05.2012 №4834-VI) є обов’язковим.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

за матеріалами ДПС України

Дитячі новорічні подарунки не оподатковуються!

Напередодні Нового року багато підприємств власним коштом вітають дітей своїх працівників святковими подарунками. Однак, не всі роботодавці знають яким чином такі «святкові заохочення» оподатковуються. У ДПС Україні наголошують, що оподаткування податком на доходи фізичних осіб дитячих новорічних подарунків, які придбані за рахунок власних коштів для дітей своїх працівників, здійснюються на загальних підставах. А саме, якщо вартість подарунка становить до 536 грн. 50 коп., то такі подарунки податком не обкладаються. Якщо ж вартість подарунку перевищує цю суму, то він обкладається за ставкою 15 або 17 відсотків. Довідково. Водночас подарунки надаються фізичним особам, а отже при їх видачі підприємству слід відобразити у податковому розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку; і сум утриманого з них податку за формою № 1ДФ за ознакою "160" вартість новорічних подарунків, яка надана у розмірі, що не перевищує 50 відсотків мінімальної заробітної плати, та за ознакою "126" у разі перевищення такої суми.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

за матеріалами ДПС України

З 1 січня 2013 року вступає в дію податок на нерухоме майно

З 1 січня 2013 року вступає в дію стаття 265 Податкового кодексу України про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Відповідно до цієї норми, платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі не резиденти, які є власниками об’єктів житлової нерухомості. Житлова нерухомість оподатковується відповідно до ставки податку, яка встановлюється сільською, селищною або міською радою. Для квартир, житлова площа, яких не перевищує 240 кв. метрів, та житлових будинків – 500 кв. метрів, ставки податку не можуть перевищувати 1 відсоток розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного року. У разі перевищення цих показників ставка податку становить 2,7 відсотка. Обчислення суми податку здійснює податкова служба за місцем знаходження об’єкта житлової нерухомості. При нарахуванні суми податку враховується зменшення, яке надається один раз на базовий податковий період, тобто рік і до одного об’єкта нерухомості за вибором (якщо їх декілька у власності):  для квартир до 120 кв. метрів  для жилих будинків до 250 кв. метрів тобто, податок на нерухомість нараховується на житлову площу, яка перевищує, ці показники. До 1 липня звітного року органи державної податкової служби надсилають платникам податків – фізичним особам податкове повідомлення-рішення про суму податку на нерухомість. У разі виникнення питань щодо суми податку, платники мають право звертатися до податкової для звірки даних і врегулювання відповідних питань. Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до лютого цього ж року подають до органу податкової служби декларацію за формою, затвердженою наказом Міністерства фінансів України. Податкове зобов’язання, згідно повідомлення-рішення необхідно сплатити:  фізичним особам протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;  юридичним особам – авансовими внесками щокварталу до 30 числа, що наступає за звітним кварталом, які відображається в річній податковій декларації. Водночас, не оподатковується житлова нерухомість, яка:  перебуває у власності держави або територіальних громадах (їх спільній власності);  розташована в зонах відчуження та безумовного (обов’язкового) відселення;  є будівлею дитячих будинків сімейного типу;  є садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на одного платника податку;  належить багатодітним сім’ям та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

за матеріалами Департаменту взаємодії

із засобами масової інформації та громадськістю

ДПС України

Матеріальна допомога включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку

Якщо виплата матеріальної допомоги має систематичний характер і така допомога надається всім або більшості працівників, наприклад, допомога на оздоровлення, при цьому її виплати передбачені положеннями про оплату праці найманих працівників (колективним договором, галузевою угодою тощо), прийнятими згідно з нормами трудового законодавства, то така матеріальна допомога з метою оподаткування прирівнюється до заробітної плати. Вся сума такої допомоги включається до загального місячного оподатковуваного доходу платника податку і оподатковується за ставками, встановленими п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу України, з урахуванням вимог п. 164.6 ст. 164 цього Кодексу. Нагадаємо, підпунктом 14.1.48 п. 14.1 ст. 14 ПКУ визначено, що для цілей розділу IV „Податок на доходи фізичних осіб” цього Кодексу заробітна плата – це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом. Водночас, якщо працедавець надає окремим працівникам нецільову благодійну (матеріальну) допомогу за їх заявами у зв’язку з особистими обставинами, яка носить разовий характер, наприклад на вирішення соціально-побутових потреб, то її оподаткування регулюється п. 170.7 ст. 170 ПКУ. Згідно з абзацом третім п. п. 170.7.1 ПКУ цільовою є благодійна допомога, що надається під визначені умови та напрями її витрачання, а нецільовою вважається допомога, яка надається без встановлення таких умов або напрямів. Відповідно до абзацу першого п. п.170.7.3 п.170.7 ст.170 цього Кодексу не включається до оподатковуваного доходу сума нецільової благодійної допомоги, у тому числі матеріальної, що надається резидентами - юридичними або фізичними особами на користь платника податку протягом звітного податкового року сукупно у розмірі, що не перевищує суми граничного розміру доходу, визначеного згідно з абзацом першим п. п.169.4.1 п.169.4 ст.169 ПКУ, встановленого на 1 січня такого року (у 2012 році – 1500 грн.). Сума перевищення допомоги над вказаним розміром включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку згідно з п. п.164.2.19 п.164.2 ст.164 ПКУ і підлягає оподаткуванню у джерела виплати за ставками встановленими п.167.1 ст.167 ПКУ.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

за матеріалами Департаменту взаємодії із

засобами масової інформації та громадськістю ДПС України

відповісти (0)

На Монастирищині кількість спрощенців збільшилась майже на 100 осіб

Якщо станом на 01.11.11 року платниками єдиного податку у регіоні були 762 підприємців - фізичних осіб, то станом на 01.11.12 року їх кількість збільшилася на 98 і склала 860 осіб. Більшість зареєстрованих підприємців єдинників відносяться до другої групи, а це 554 підприємця, що складає майже 64,4 відсотків від загальної спільної кількості підприємців, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Вказані цифри підтверджують, що відхід податкової від політики фіскального органу, в напрямку сучасної сервісної служби європейського зразка, зокрема це стосується і новацій у застосуванні спрощеної системи оподаткування, позитивно впливає на питання надходження коштів до бюджетів.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

Понад 94% платників ПДВ звітують „електронкою”

Про те, разом з цим кожного звітного періоду ті платники, які не мають бажання економити свій час та, зрештою, природні ресурси засипають податкову стосами звітності. Тому Монастирищенське відділення Христинівської МДПІ вкотре запрошує платників подавати звітність засобами електронного зв’язку. Платникам податків не потрібно витрачати свій час на відвідування інспекції, стояти в чергах, вести звітну документацію у паперовому вигляді – достатньо зберігати електронні аналоги документів та квитанції податкового органу про її прийняття. Також, завдяки електронній звітності є можливість оперативного та своєчасного виправлення помилок, шляхом надсилання до податкової інспекції нової форми звітності, тощо. Крім того, не потрібно купувати бланки декларацій, цим самим скоротивши обсяги використання паперу та зберігши зелені насадження. Податківці раді надати будь-яку практичну допомогу та проконсультувати усіх бажаючих іти в ногу з часом.

Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)

відповісти (0)
Податківці Монастирищини з початку року спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 38 млн. гривень.

За підсумками роботи січня – жовтня 2012 року Монастирищенським відділенням Христинівської МДПІ виконано планові бюджетні призначення. Так, до Зведеного бюджету забезпечено надходження в сумі 38519,7тис. рн.. Темп росту в порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 131,7 відсотків, додатково надійшло 9269,0 тис. гривень.
Виконання бюджетних призначень по збору коштів до Державного бюджету за 10 місяців поточного року склало 10802,0 тис. грн., і становить 111,4 відсотків до запланованого обсягу. Темп росту становить 144 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Протягом січня – жовтня до місцевих бюджетів мобілізовано 27717,7тис. рн.. податків, зборів та інших обов’язкових платежів, що контролюються державною податковою службою. У порівнянні із відповідним періодом минулого року надходження до місцевого бюджету збільшилися на 5968,9 тис. рн.. або на 27,4 відсотків.
Активний податковий борг станом на 1 листопада 2012 року в порівнянні з 1 жовтня 2012 р. зменшився на 19,9 тис. рн.., або на 16,5 відсотків, і становить 101,2 тис. гривень. Христинівська МДПІ (Монастирищенське відділення)
відповісти (0)

Власники касових апаратів спілкуватимуться з податковою дистанційно

З наступного року підприємці, які працюють з касовими апаратами, звітуватимуть до податкової в автоматичному режимі. Це стане можливим завдяки впровадженню електронної контрольної стрічки реєстраторів розрахункових операцій. Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам’яті касового апарату або пам’яті модему, який до нього приєднаний. Один раз на добу цей звіт автоматично передаватиметься до серверу обробки інформації ДПС.

За словами аналітиків податкової, таке нововведення позбавить суб’єктів господарювання необхідності закуповувати і зберігати протягом 3-х років сотень кілограмів паперової контрольної стрічки. До того ж автоматична передача інформації значно спрощує процес звітування до податкової. У свою чергу, електронне звітування надасть можливість дистанційного контролю за суб’єктами господарювання, що здійснюють розрахунки у готівковій формі, та дозволить ще більше зменшити кількість перевірок таких платників.

На сьогодні переважна більшість перевірок цієї категорії платників проводиться за заявами громадян та інформацією від державних органів про наявність правопорушень у суб’єктів господарювання і є виключно крайнім засобом впливу на недобросовісних підприємців.

Згідно статистики ДПС України порівняно з минулим роком у 2012 році кількість перевірок підприємств, які використовують касові апарати, скорочена вдвічі. А перевірки малих підприємств цієї групи взагалі у 6 разів. По Христинівському та Монастирищенському району району за 10 місяців поточного року було проведено 1-у відповідну перевірку, що в 10 разів менше до відповідного періоду минулого року.

Христинівська МДПІ за матеріалами ДПС України

відповісти (0)

Телефон E71 с 2 сим. 275 грн. Наложенный платеж!

(00-11-604)860http:

КОРПУС С МЕТАЛЛИЧЕСКИМИ ВСТАВКАМИ
*РУССКАЯ КЛАВИАТУРА
*Dual Sim: 2 SIM одновременно на приеме (GSM 850/900/1800/1900)
*Экран 2.2 дюйма 320х240
*Слот для microSD карт, до 4Гб *ВСТРОЕННЫЙ TV-приемник (PAL/SECAM/NTSC), автопоиск, все телеканалы в цвете, уверенный приём.
*Кнопка быстрого доступа к телевизору.
*MP3 плеер
*Видео MP4/3GP, картинки jpg/gif/bmp
*2 камеры (основная и фронтальная 0.3Мп)
*FM-радиоприемник (работает без подключенной гарнитуры, память на 20 каналов).
*Вкл/выкл питания по расписанию в указанное Вами время.
*Телефонная книга на 300 абонентов, мелодия для каждой установленной категории контактов, СМС, ММС
*Блютуз
*64-х голосная полифония, громкий динамик, диктофон, калькулятор, читалка электронных книг.
*Язык: Русский, английский и др.
*Стандарт mini USB
*Размеры: 106*45*11 мм.
*Вес: 95 гр.
*Цвет: черный, серебристый, белый, фиолетовый, розовый (наличие уточнять)
Комплектация 1 x телефон E71 TV
1 x батарея
1 x зарядное устройство
1 x стерео наушники-гарнитура
1 х Usb-шнур

відповісти (0)