Вижницький РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»
оновлено 03 жовтня 2025 23:52 | Вижниця, Чернівецька областьОсновним видом діяльності ПАТ «Чернівціобленерго» є постачання електроенергії за регульованим тарифом. Товариство «Чернівціобленерго» також надає інші послуги населенню та юридичним особам:
• Перевірка, встановлення, ремонт та заміна лічильників електроенергії.
• Підключення будинків до електромережі.
• Будівельно-монтажні та електромонтажні роботи (будівництво і реконструкція електроустановок, улаштування вводів в житлові будинки, монтаж виносних шаф обліку електричної енергії, виконання ремонту кабельних мереж та повітряних ліній тощо);
• Видача технічних умов на приєднання електроустановок.
• Проектно-вишукувальні роботи, погодження проектної документації.
• Допуск до експлуатації електроустановок.
• Оформлення та нагляд за роботами в охоронній зоні електромереж.
• Технічне обслуговування абонентських електроустановок;
• Лабораторні роботи (пошук і визначення місця пошкодження кабельних ліній, вимірювання опору контуру заземлення, заземлювача опори, вимірювання опору і ємності обмотки машин, апаратів, опору ізоляції, випробування підвищеною напругою, вимірювання пробивної напруги тощо).
• Перевірка, встановлення, ремонт та заміна лічильників електроенергії.
• Підключення будинків до електромережі.
• Будівельно-монтажні та електромонтажні роботи (будівництво і реконструкція електроустановок, улаштування вводів в житлові будинки, монтаж виносних шаф обліку електричної енергії, виконання ремонту кабельних мереж та повітряних ліній тощо);
• Видача технічних умов на приєднання електроустановок.
• Проектно-вишукувальні роботи, погодження проектної документації.
• Допуск до експлуатації електроустановок.
• Оформлення та нагляд за роботами в охоронній зоні електромереж.
• Технічне обслуговування абонентських електроустановок;
• Лабораторні роботи (пошук і визначення місця пошкодження кабельних ліній, вимірювання опору контуру заземлення, заземлювача опори, вимірювання опору і ємності обмотки машин, апаратів, опору ізоляції, випробування підвищеною напругою, вимірювання пробивної напруги тощо).
Скажіть будь ласка, чому в чорногузах вулиця Дмитра Загула, кожного дня світло вимикається на 1 секунду??? Скільки можна? Чи ви не розумієте що такі прилади як компʼютер який бере живлення з розетки на пряму, може просто зламатись, в чому причина цих кожноденних вимкнень на 1 секунду?
Це уже не можливо терпіти працівник вижницького РЕСУ приїхав і сказав що є заборгованість по цій причині відключить світло хотя є чек квитанція про оплату ну це вже нагльош сказав що якщо не відключать то дадуть йому догану вимагає гроші сказав що у машині є маячок який показується шефові де він знаходиться і сказав якщо дамо гроші то до понеділка він не відключить світло і у понеділок ми забовязані погасити заборгованість якої немає нехай не беруть таких людей на роботу бо в другий раз він він не тільки догану получить а і взагалі забутить хто він прошу уваги зробіть щось з цим він даже не зважав уваги на наші проханя.. + тому немає поваги крив нецензурними словами і сказав що йому по*уй
С. Бабине вул.Грабова немає світла в декількох хатах, заплутані дроти. На заяви нема реакції?
Чому в с.Коритне майже ніколи не діять графіки відключення світла. Заяву , з доказами, в Чернівці обл. енорго вже подали, з підписами від громади. Так що ждіть ...
Замініть слупи, заява на заміну стоїть вже рік а замінити не було!!!! с.Багана вулиця Вижницька !!!!! Бо при сильному вітрі вирве з хатою все!!!!



У Чернівецькій області с.Розтоки чому досі від 5 ранку до вечора не буде світла. До чого взагалі це відключення якщо у Нас є гідроелектростанція Я так думаю Ви навмисно відключаєте на довше світло щоб економити і продавати його за кордон щоб наживатися на людях Якщо Ви зараз не включите світло у с.Розтоки Чернівецької області то Я напишу жалобу до вищих органів влади і Вас звільнять з робити підите вулиці замітати
Це дурдом, для чого графіки відключень якщо ви їх не дотримуєтеся в Іспасі світла по 6-7 годин немає, а в графіку пише що на 4години.Якщо ви несправляєтеся з своєю роботою то на хр*на там сидете!
Я бачу ви трошки приаху»ли. С. Банилів. Світла немає по 20годин. Майте совість. Не можу ні води нагріти ні їсти зварити. Як я маю жити. То як папірці на світло кидати то без проблем. А нічого що ми за інтернет платимо купу грошей а його нема і ніхто не буде питати скільки ви інтернету з‘їли, ціна одна!
Уже 36 часов нет света на ул.Кутской 12 Двадцять детей без света,тепла и воды остаются.Газа у нас нет впринципе,вода от насоса,насос от электричества.На звонки отвечают и говорят все есть и все подключено.Имейте совесть!!!
Ау клоуни скіко можна уже 4 день нема світла чого у мої баби яка живе за 2км від мене є а у мене нема петушари тупі які ще у сраці можут бути аварійні роботи якшо ви включали світло і все робит скіко просто можна обригани
За що гроші лише беруть нічого не дивляться світло кожен день погане не більше 160 а вони лише контролюють чи ти проплатив чи ні і все, краще б лінії поремонтували але то навіщо як і так дерти гроші можна. Вже сил нема терпіти. Берегомет Хутірська 10 а не світло а лише назва холодильник не тягне а про решту щоб включити і мови нема.
Вижниця,0 реакції на те що в літній час( холодильники і морозилки,вода в будинках)люди без попередження залишилися на половину дня і ніч і завтра ще невідомо як буде без електрики.
Вулиця Хутірська 10-а Берегомет.Світло таке що води накачати неможливо звонили і ніякої реакції. Люди повключають станки ніхто це не бачить я розумію що треба заробляти на життя але має бути якась межа. А Рем навіть не дивиться до лінії набридло вже гроші плотим регулярно і за що за 160 напруги?
Скільки можна, кожного дня світло виключати по сто разів, що це за працівники не компетентні у своїй справі, всіх би звільнив, з таким ставленням до роботи
Жахливо виконують свою роботу, додзвонитися нереально грубіянять завжди.На поломку не виїжджають,мали б совість,люди мають сидіти з малими дітьми чекати до ночі світла
Доброго дня залишав заявку на заміну пакетніків, пройшло 10 днів, можете надати інформацію коли буде вирішено питання? . Село Слобода-Банилів Шевченка 30
Завдяки "КОРОНА ВІРУСУ" у нас вперше появився якісний струм, а так до цього 160-180. Хочу побажати вам зустрітись із цим вірусом сам на сам і лікуватись такими лікарствами як ваш струм .
просто уже достало за послідній рік з наданям послуг я уже задовбався вечером а іноді вдень напруга просідає з 160-180в до 100в ці скачки мене уже доводять до сказу накрився мотор в морозілці і холодильнику не запускаються в компі за рік попав в відеокарту і бп хочу подати на відшкодуваня а то ви уже дістали і тепер знову кожен день від обіду починаеться ця світомузика
Погоджуюсь з "Гадяцький". Показники беруться "з ліхтаря". Сама працювала в такій організації і знаю, як це робиться. На сьогоднішній день не змогла внести показник лічильника станом на 30.12.16, оскільки внесенений (ніби-то контрольний) показник на 150 квт. більший з позначкою "Обхід" і такий погазник не приймає менше значення. Ми навіть не спожили межу по пільговій ціні (до 150 кВт), а контролером зазначений показник ще більше на стільки ж. То чого я маю сплачувати за неспожите та за більшою ціною? Що це? Монопольне право?
Я довго терпів цю несправедливість, але так більше не буде. У мене два рази перегорав холодильник, раз телевізор і т. д. Освітлення в домі, як при свічках. А плачу за електроенергію так як всі. Надумав поміряти - тестером і тут на тобі 125 вольт. Поки збігав за телефоном уже було 150. Зробіть щось. Інакше попрошу журналістів. Подам у суд...
Якісно не виконують свою роботу... В пенсіонері контролери дописую світло... 3 місяці назат подав заявку щоби прийшли перевірили електро лічильник до сих пір немає... На гарячі лінії у Вижницькому РЕС вульгарні і грубі працівники....
Цілими днями нема напруги напруга 160-180 писали звернення у Вижницький РЕМ ніхто нічого не робить до кого нам звернутися
У рес дозвонитися нереально. а якшо дозвонися то нічого неробля ніхто нічого нероби. уже тиждень світло як свічка. заявку прийняли світло незробили. куди звертатися далі. звонили вже у чернівці. Безпрідел повний.
Об'єкти інфраструктури «Установи, товариства > Енергетика, опалення» найближчих населених пунктів

Путильський РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»
Косівський район електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Верховинський район електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Снятинський район електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Коломийський район електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Коломийський міський район електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Городенківський район електричних мереж ПАТ «Прикарпаттяобленерго»
Сторожинецький РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»
Глибоцький РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»
Новоселицький РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»
Кіцманський РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»
Заставнівський РЕМ ПАТ «Чернівціобленерго»